VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
İLAN REHBERİ
BİZE ULAŞIN
İlk Yapay Zeka Haberciliği Tarafsız Gerçek Derleme Haberler | derlemehaberler.com

@ Haber Tarihi : 03 Kasım 2018 15:18:00

Geçtiğimiz Günlerde Yeni Aşka Yelken Açan İrem Derici, İlişkisine 2 Ay Ömür Biçti

Danla Bilic ile Kerimcan Durmaz’ın Youtube kanalı ’’Şey Dermişim’’e konuk olan İrem Derici, yeni ilişkisine 2 ay ömür biçti.

Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ile birlikte yer aldığı ’’Şey Dermişim’’ kanalına bu hafta konuk olarak davet ettiği İrem Derici hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

’YENİ İLİŞKİME 2 AY BİÇİYORUM’

Şarkıcı İrem Derici, kısa zaman önce Lider Şahin’den ayrılmasının ardında yeni bir aşka yelken açtı. Şu sıralar Genco Ecer ile birliktelik yaşayan genç şarkıcı, Kerimcan Durmaz ile Danla Bilic’in Youtube kanalına konuk oldu. İrem Derici’nin yeni ilişkisini merak ettiklerini söyleyen ikili, soruları birbiri ardına sıraladı. Şarkıcı, yeni aşkıyla 15 gündür birlikte olduğunu söyleyince Durmaz, ’’ Peki ne kadar biçiyorsun?’’ sorusunu yöneltti. Soru üzerine Derici, ’’Bilmiyorum, 2 ay olabilir.’’ yanıtını verdi.

’Geçtiğimiz

’’ANOREKSİYA DEĞİLDİM’’

İrem Derici, hakkında çıkan ’’PR ilişkisi’’ haberine ise, ’’Benim PR’a ihtiyacım yok, Genco’da Yunan heykeli gibi adam.’’ Cevabını verdi. Kendisine ’Yangın Ayşe’ lakabını takan İrem Derici, sohbetin devamında, ’’ İkinci bir şans çok güzel şey biliyor musunuz? O dönem çok karışıktı. Çok aşıktım ilişkim bitti, Harun Kolçak öldü, ailemde büyük hastalıklar çıktı. Kanal D’de program yapıyorum ve programda epilepsi krizleri geçiriyorum. Çok berbat durumdaydım ama savaşmaya da devam ediyordum. Sonra bıraktım. Anoreksiya falan deniyordu ama anoreksiya falan değildi.’’ dedi.

’Geçtiğimiz

’’BENİM SUÇUM, AŞIK OLDUM’’

Hastalığının nasıl ilerlediğini anlatan İrem Derici, ’’Denizli konseri sonrası hava kırk derece ve ben titriyorum. Ölüyorum dedim ama uçağa bindim, eve geldim. Sabah çok kötüleyince beni hastaneye götürdüler ve bir iki hafta kaldım, kaldığım anlardan da hiçbir şey hatırlamıyorum. Aslında benim çok ağır bir bağırsak enfeksiyonum varmış.’’ ifadelerini kullandı. Hastalığı sırasında sürekli bir kadın gördüğünü ve kadının İspanyolca ’’Senin suçun’’ dediğini söyleyen genç şarkıcı, ’’ Evet benim suçum, yemedim, içmedim, aşık oldum, ölümden döndüm.’’ şeklinde konuşarak üstü kapalı Lider Şahin ile yaşadığı aşkın onu hastanelik ettiğini açıklad

’Geçtiğimiz

’Geçtiğimiz

Henüz Bu Haber İçin Yorum Yapılmamış
Adınız Soyadınız
Güvenlik Kodu
BENZER HABERLER
###